Originální produkt Černý konferenční stolek z dubového dřeva 54x100 cm Avio – Blomus od kvalitní značky Blomus za příznivou cenu 19 399 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Konferenční stolek Avio z kolekce Blomus zaujme svým elegantním a harmonickým designem. Je inspirován finským slovem "avio", které znamená sezdaný. Stolek se tak vyznačuje spojením dvou polovin v jeden celek.
Je vyroben z kvalitního dubového dřeva v černé barvě a nabízí nadčasový vzhled a odolnost. Jeho zaoblené tvary a symetrická forma s úzkým spojením vytvářejí jednoduchou, ale rozhodně ne nudnou estetiku.
Tento kousek, navržený japonským designérem Kazushige Miyake, se perfektně hodí do moderních interiérů. S rozměry 54 x 100 cm poskytuje dostatek prostoru pro každodenní použití v obývacím pokoji nebo pracovně.
Černý konferenční stolek z dubového dřeva 54x100 cm Avio – Blomus od známého výrobce Blomus - tento artikl nepropásněte v úžasné akci za 19399 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.