Běhoun Safavieh Nelli Black

Běhoun Safavieh Nelli Black, 243 x 76 cm

1779 Kč

Běhoun Safavieh Nelli Black, 243 x 76 cm od předního výrobce Safavieh - tento hit naleznete při právě probíhající akci za 1779 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Safavieh

Běhoun Safavieh Nelli Black, 243 x 76 cm od známé značky Safavieh - tento artikl objednávejte v úžasné akci za 1779 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Newyorská značka Safavieh to umí nejen s barvami a vzory, ale stejně tak dává důraz i na vlastní kvalitu. Proto je tento koberec vyrobený ze 100% vlny, která je takovým malým zázrakem. Koberec dobře dýchá a je také odolnější proti nečistotě. Vlněný koberec je také výborným tepelným i hlukovým izolantem a na dotyk je velmi příjemný. Vlněná vlákna jsou navíc elastická a mají tvarovou paměť, a tak i po dlouhodobém zatížení se vlákna, jak je tomu běžné u polyakrylových koberců, nezlomí, ale samy po čase získají svůj původní tvar. Nelekněte se, že prvních pár měsíců bude koberec trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, který se po 3 až 4 měsících ustálí.
- Výška: 0.64 cm
- Délka: 243 cm
- Šířka: 76 cm
- Váha: 2.95 kg
- Tloušťka: 0.6 cm
- Výška vlasu: 0 mm
- Umístění: Interiér
- Péče: Otírejte suchým hadříkem, Občas otočte koberec, kvůli rovnoměrnému opotřebení, Používejte chrániče koberců pod těžkým nábytkem, Pravidelně vysávejte, Vyvarujte se přímému a trvalému vystavení slunečnímu světlu
- Země původu: IN
- Tvar: Běhoun
- Úroveň kvality: Prémiová kvalita
- Složení látky: 80% vlna, 20% bavlna
- Způsob výroby: Strojově tkaný
- Materiál: Bavlna, Vlna

Další informace k produktu: Běhoun Safavieh Nelli Black, 243 x 76 cm

  • Název: Běhoun Safavieh Nelli Black, 243 x 76 cm
  • Značka: Safavieh
  • Cena: 1779 Kč
  • Výrobce: Safavieh
  • Doba doručení: 30 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Běhoun Safavieh Nelli Black

Běhoun Safavieh Nelli Black, 243 x 76 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce