Bílá salátová mísa Emile Henry

Bílá salátová mísa Emile Henry, ⌀ 16 cm

289 Kč

Bílá salátová mísa Emile Henry, ⌀ 16 cm s pečetí kvality EMILE_HENRY - tento hit můžete získat s úžasnou cenovkou 289 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

EMILE_HENRY

Bílá salátová mísa Emile Henry, ⌀ 16 cm pocházející od značky EMILE_HENRY - tento hit můžete získat v husté akci za 289 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Už se těšíte na svoji objednávku?

Představte si svou kuchyň a jídelnu. Už ji vidíte? Pak se nadechněte. Cítíte tu vůni chutného jídla, která si line vaším domovem? Ano? Skvěle! Teď už jen stačí prostřít, jak jinak než stylově. Vyberte si na svůj stůl nádobí od Emile Henry a nechte vaše kulinářské výtvory zazářit.

O značce:

Francouzská rodinná firma Emile Henry je pojmem mezi všemi, kteří propadli umění pečení a vaření. Jejich ručně vyráběné keramické nádobí té nejvyšší kvality dává klasickému obědu novou tvář. Výjimečný vzhled, díky kterému nejen pečení, ale i samotné servírování v miskách a formách, gurmánským zážitkem přitom přináší od roku 1848.

Díky speciální technologii je keramika odolná proti nárazu a poškrábání, takže na ní můžete klidně krájet a používat ostré nástroje. Všechny skvosty značky Emile Henry jsou navíc vhodné do myčky na nádobí, mikrovlnné trouby a dokonce i do mrazáku.

Recept na nejlepší koláč máme každý jiný, ale pokud jde o to nejlepší nádobí na pečení, u všech znalců to vyhrává Emile Henry.
- Rozměry: 5.5 cm (výška)
- Hmotnost: 360 g
- Objem: 3.5 dl
- Průměr: 15.5 cm
- Materiál: keramika
- Výroba: děláno ručně, každý kus je tedy originál
- Mikrovlnná trouba: ano
- Poznámka: vhodné do teplot v rozmezí -20 °C až +270 °C
- Péče: vhodné do myčky

Další informace k produktu: Bílá salátová mísa Emile Henry, ⌀ 16 cm

  • Název: Bílá salátová mísa Emile Henry, ⌀ 16 cm
  • Značka: EMILE_HENRY
  • Cena: 289 Kč
  • Výrobce: Emile Henry
  • Doba doručení: 1 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Bílá salátová mísa Emile Henry

Bílá salátová mísa Emile Henry, ⌀ 16 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce