Bonami hrneček z limitované edice Domov tu od Bumpkin Tattoo

Bonami hrneček z limitované edice Domov tu od Bumpkin Tattoo, 260 ml

219 Kč

Bonami hrneček z limitované edice Domov tu od Bumpkin Tattoo, 260 ml od originálního výrobce Bonami - toto zboží si můžete zakoupit za perfektní cenu 219 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Bonami

Bonami hrneček z limitované edice Domov tu od Bumpkin Tattoo, 260 ml co odebíráme od výrobce Bonami - tento artikl musíte mít téměř zdarma za 219 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Co je to domov? Rodina, klid a místo, kde jste sami pro sebe. Jedním ze symbolů domova se může stát hrneček, se kterým strávíte odpolední chvíle při kávě na balkóně či terase, nebo který se stane kýženým společníkem při vydatných rodinných snídaních.

A co znamená domov pro Bumpkin Tattoo? Vše prozradí jedna věta: „Ať je okolo nás cokoli, všude jsme doma - všichni jsme ve vesmíru."

Symbolem domova je pro nás jednoznačně hrnek plný dobré kávy, čaje nebo kakaa, proto jsme se rozhodli vytvořit Bonami hrnek. Krásný návrh nám vytvořila Lucy Hudec z Bumpkin Tattoo, jejíž motiv přesně vystihuje to, jak pracuje. Nejvíc v něm chtěla ztvárnit neomezené možnosti, které se nám v životě otevírají. A jak sama dodává: „Možná, když si člověk ráno udělá kávu, tak pochopí, že i jeho možnosti jsou neomezené."

Nezapomeňte že se jedná o limitovanou edici, která se chlubí novými tvary. Rozšiřte si tedy sbírku oblíbených hrnečků, než budou pryč ♥
- Objem: 2.6 dl
- Materiál: porcelán
- Péče a údržba: myjte ručně

Další informace k produktu: Bonami hrneček z limitované edice Domov tu od Bumpkin Tattoo, 260 ml

  • Název: Bonami hrneček z limitované edice Domov tu od Bumpkin Tattoo, 260 ml
  • Značka: Bonami
  • Cena: 219 Kč
  • Výrobce: Bonami
  • Doba doručení: 1 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Bonami hrneček z limitované edice Domov tu od Bumpkin Tattoo

Bonami hrneček z limitované edice Domov tu od Bumpkin Tattoo, 260 ml

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce