Box na kapesníčky Essey Wipy II Black Essey

Box na kapesníčky Essey Wipy II Black

639 Kč

Box na kapesníčky Essey Wipy II Black co nám vyrábí Essey - tento artikl doporučujeme za bombastickou cenu 639 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Essey

Box na kapesníčky Essey Wipy II Black co bereme od značky Essey - tento artikl pořizujte za téměř velkoobchodní cenu 639 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Zkuste si zmačkat papírový kapesníček. Když se pozorně zadíváte, uvidíte v něm neskutečné tvary, které umí udělat jen papír. Právě tímto kouzelným detailem a harmonickými tvary deformovaného předmětu se inspiroval John Brauer, který se chopil mnoha archů papírů a mačkal a mačkal a mačkal... Až došel k dokonalému tvaru, který dal tvář celé sadě obdivuhodných a po celém světě uznávaných produktů. Od odpadkového koše Bin Bin až po tento box na papírové kapesníčky. Právě asociací mezi kapesníčky a papírem John symbolicky vzpomíná na svoji první inspiraci.

Box nemá dno, ale poslouží jako krásný kryt na krabičku s kapesníčky. Je vymyšlen tak, aby do něj padla většina běžných čtvercových krabiček značky Kleenex, Lotus a jiné.

Věděli jste také, že samotné newyorské muzeum moderního umění si vybralo tento kousek do svého obchodu s vybranými ikonami designu? A to je podle nás čestné uznání designové i funkční hodnoty tohoto krasavce, který bude dominantou vaší koupelny, ložnice nebo i obývacího pokoje.
- Materiál: termoplastický elastomer
- Hmotnost: 150 g
- Design: John Brauer
- Rozměry: 7,3 x 14 x 26 cm

Další informace k produktu: Box na kapesníčky Essey Wipy II Black

  • Název: Box na kapesníčky Essey Wipy II Black
  • Značka: Essey
  • Cena: 639 Kč
  • Výrobce: Essey
  • Doba doručení: 1 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Box na kapesníčky Essey Wipy II Black Essey

Box na kapesníčky Essey Wipy II Black

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce