Forma na 9 mini bábovek ve tvaru vláčku ve stříbrné barvě Nordic Ware Train

Forma na 9 mini bábovek ve tvaru vláčku ve stříbrné barvě Nordic Ware Train, 1,2 l

1370 Kč

Forma na 9 mini bábovek ve tvaru vláčku ve stříbrné barvě Nordic Ware Train, 1,2 l pocházející od značky Nordic Ware - tento hit pořídíte za téměř velkoobchodní cenu 1370 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Forma na 9 mini bábovek ve tvaru vláčku ve stříbrné barvě Nordic Ware Train, 1,2 l oblíbené značky Nordic Ware - tento artikl se na vás těší za výhodnou cenu 1370 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. No a to se jednoduše vyplatí.

K Vánocům neodmyslitelně patří perníčky, svařák a všechny možné dobroty. Zkrášlete si ty svoje i stylovou bábovkou, která vás naladí na sváteční atmosféru. Do receptu přidejte pomerančovou kůru, skořici nebo další ingredience s omamnou vůní. Díky formě z litého hliníku vykouzlíte vždy dokonalý moučník s precizními detaily, který bude jak neskutečně dobrý, tak neodolatelně krásný.

O formách Nordic Ware:
Forma je vyrobena z masivního litého hliníku, který zajišťuje perfektní rozvod tepla. Sám výrobce tak doporučuje snížit při pečení teplotu klidně až o 15°C, než je uvedeno v receptech. Pro co nejkvalitnější výsledek doporučujeme pečení hutnějších těst (máslových, třených, kynutých), které dají vyniknout všem detailům formy. Před prvním použitím a po každém následujícím umyjte ručně teplou mýdlovou vodou. Přílišné namáčení se nedoporučuje, nepoužívejte kovové předměty či drátěnky. Pro odstranění odolnějších usazenin těsta použijte měkký kartáček. Nikdy nepoužívejte pro vymazání olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje. Doporučujeme formu vymazávat přepuštěným máslem a vysypat polohrubou moukou. Formu naplňte maximálně do 3/4, aby nedošlo k přetečení.

Ikonické bábovky Nordic Ware, které dobyly svět
Zní to jako pohádka nebo Americký sen, ale příběh je pravdivý. V roce 1946 se v Minnesotě začala psát historie provoněnná pečenými dobrotami a kvalitně zpracovanými bábovkovými formami Nordic Ware. Firmu založil mladý pár se skandinávskými kořeny a zpočátku se zaměřoval na tradiční formy skandinávské kuchyně. Ovšem v roce 1950 se vše změnilo, když se jedna z forem Nordic Ware objevila celostátní pekařské soutěži. Od té doby popularita značky jen rostla, stejně jako její sortiment. Kvalita a myšlenka však zůstávají stále stejné - přinášet zákazníkům formy na pečení z litého hliníku, které přežijí generace a výsledek bude vždy dokonalý
- Rozměry: 39.7 x 4.8 x 24.8 cm (délka x výška x šířka)
- Hmotnost: 3.43 kg
- Objem: 1.2 l
- Materiál: litý hliník
- Poznámka: před prvním použitím doporučujeme formu naprázdno vypálit v troubě na 180 °C po dobu 20 minut
- Země výroby: USA
- Péče: myjte ručně, nepoužívejte abrazivní prostředky, neodmáčejte, pro odstranění nečistot použijte měkký kartáček

Další informace k produktu: Forma na 9 mini bábovek ve tvaru vláčku ve stříbrné barvě Nordic Ware Train, 1,2 l

  • Název: Forma na 9 mini bábovek ve tvaru vláčku ve stříbrné barvě Nordic Ware Train, 1,2 l
  • Značka: Nordic Ware
  • Cena: 1370 Kč
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Doba doručení: 1 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Forma na 9 mini bábovek ve tvaru vláčku ve stříbrné barvě Nordic Ware Train

Forma na 9 mini bábovek ve tvaru vláčku ve stříbrné barvě Nordic Ware Train, 1,2 l

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce