Forma na bábovku Nordic Ware Chiffon Nordic Ware

Forma na bábovku Nordic Ware Chiffon

1375 Kč

Forma na bábovku Nordic Ware Chiffon od firmy Nordic Ware - toto zboží si můžete koupit v jedinečné akci za 1375 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Forma na bábovku Nordic Ware Chiffon s trendy značkou Nordic Ware - toto zboží si můžete opatřit při časově omezené akci za 1375 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Připravte si pořádně bohatou snídani a pěkně v klidu si si vychutnejte. Díky originální formě si totiž upečete sladkou lahůdku, která vám dodá nejen spoustu energie do nového dne, ale i vám připomene, že snídaně jsou okamžikem, který bychom si měli dopřát beze spěchu.

Forma je vyrobena z masivního litého hliníku, který zajišťuje perfektní rozvod tepla. Sám výrobce tak doporučuje snížit při pečení teplotu klidně až o 15°C, než se píše v receptech.

Před prvním použitím a po každém následujícím umyjte ručně teplou mýdlovou vodou. Přílišné namáčení se nedoporučuje. Přílišné odmaštění formy není žádoucí. Formu naplňte maximálně do 3/4, aby nedošlo k přetečení. Nikdy nepoužívejte pro vymazání olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje! Doporučujeme používat námi nabízený sprej na vymazávání forem. Formu na pečení je třeba vždy vysypat moukou nebo strouhankou! Nepoužívejte kovové předměty či drátěnky.
- Rozměry: 23 x 23 x 10 cm
- Hmotnost: 640 g
- Objem: 2.5 l
- Materiál: litý hliník
- Poznámka: před prvním použitím doporučujeme formu naprázdno vypálit v troubě na 180 °C po dobu 20 minut
- Země výroby: USA
- Péče: mytí v ruce

Další informace k produktu: Forma na bábovku Nordic Ware Chiffon

  • Název: Forma na bábovku Nordic Ware Chiffon
  • Značka: Nordic Ware
  • Cena: 1375 Kč
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Doba doručení: 1 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Forma na bábovku Nordic Ware Chiffon Nordic Ware

Forma na bábovku Nordic Ware Chiffon

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce