Forma na bábovku v měděné barvě Nordic Ware Magnolia

Forma na bábovku v měděné barvě Nordic Ware Magnolia, 2,4 l

1410 Kč

Forma na bábovku v měděné barvě Nordic Ware Magnolia, 2,4 l od výrobce Nordic Ware - tento produkt posíláme za mimořádně nízkou cenu 1410 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Nordic Ware

Forma na bábovku v měděné barvě Nordic Ware Magnolia, 2,4 l od originálního výrobce Nordic Ware - tento hit můžete získat za úžasnou cenu 1410 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Připravte si pořádně bohatou snídani, svačinu či nedělní dezert ke kávě a pěkně v klidu si jej vychutnejte. Díky originální formě si totiž upečete sladkou lahůdku, která zpříjemní každou odpočinkovou chvíli strávenou s vašimi nejbližšími.

Forma je vyrobena z masivního litého hliníku, který zajišťuje perfektní rozvod tepla. Sám výrobce tak doporučuje snížit při pečení teplotu klidně až o 15°C, než se píše v receptech. A budete-li se o tuto formu hezky starat, můžete si být jisti, že přežije několik generací ♥

Před prvním použitím a po každém následujícím formu myjte ručně teplou mýdlovou vodou. Přílišné namáčení se nedoporučuje. Přílišné odmaštění není žádoucí.
Formu naplňte maximálně do 3/4, aby nedošlo k přetečení. Nikdy nepoužívejte pro vymazání olivový olej, slunečnicový olej ani jiné běžné stolní oleje! Doporučujeme používat námi nabízený sprej na vymazávání forem. Formu na pečení je třeba vždy vysypat moukou nebo strouhankou. Nepoužívejte kovové předměty či drátěnky.
- Výška: 17.7 cm
- Průměr: 35.5 cm
- Váha: 1.027 kg
- Objem: 2.4 l
- Péče: Vhodné do myčky
- Materiál: Litina
- Úroveň kvality: Prémiová kvalita

Další informace k produktu: Forma na bábovku v měděné barvě Nordic Ware Magnolia, 2,4 l

  • Název: Forma na bábovku v měděné barvě Nordic Ware Magnolia, 2,4 l
  • Značka: Nordic Ware
  • Cena: 1410 Kč
  • Výrobce: Nordic Ware
  • Doba doručení: 200 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Forma na bábovku v měděné barvě Nordic Ware Magnolia

Forma na bábovku v měděné barvě Nordic Ware Magnolia, 2,4 l

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce