Modrá skleněná váza A Simple Mess Blad

Modrá skleněná váza A Simple Mess Blad, ⌀ 8,5 cm

409 Kč

Modrá skleněná váza A Simple Mess Blad, ⌀ 8,5 cm s proslulou značkou A simple Mess - tento hit získáte za mimořádně nízkou cenu 409 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

A simple Mess

Modrá skleněná váza A Simple Mess Blad, ⌀ 8,5 cm od oblíbeného výrobce A simple Mess - tento artikl doporučujeme v úžasné akci za 409 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Étericky krásná, minimalistická, s láskou vyrobená. Tahle váza zapůsobí jak v doprovodu čerstvého kvítí, tak individuálně jako něžná dekorace. Kam ji dáte, je jen na vás, vždyť fantazii se meze nekladou, máme pro vás však tip od samotné designérky: ta vázami zdobí svůj okenní parapet.

A Simple Mess, to jsou originální a jemné doplňky, pod nimiž je podepsána dánská žurnalistka, moderátorka a kreativní ředitelka časopisu o interiérovém designu Louise Dorph.

Název její značky v překladu znamená prostý chaos. Proč? Louise tvrdí, že interiér nemusí být vždy perfektně uhlazený, a že právě trocha toho chaosu k životu zkrátka patří.

Jednotlivé kousky jsou ženské, hravé a vkusné, ručně vyrobené bez použití syntetických materiálů, a hlavně: jsou inspirované krásou bytí.
- Rozměry: 6 cm (výška)
- Hmotnost: 580 g
- Průměr: 8.5 cm
- Materiál: sklo
- Péče: otírejte vlhkým hadříkem

Další informace k produktu: Modrá skleněná váza A Simple Mess Blad, ⌀ 8,5 cm

  • Název: Modrá skleněná váza A Simple Mess Blad, ⌀ 8,5 cm
  • Značka: A simple Mess
  • Cena: 409 Kč
  • Výrobce: A Simple Mess
  • Doba doručení: 25 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Modrá skleněná váza A Simple Mess Blad

Modrá skleněná váza A Simple Mess Blad, ⌀ 8,5 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce