Povlečení z ranforce bavlny na dvoulůžko s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Elle

Povlečení z ranforce bavlny na dvoulůžko s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Elle, 200 x 220 cm

1159 Kč

Povlečení z ranforce bavlny na dvoulůžko s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Elle, 200 x 220 cm co nám vyrábí Majoli Bahar Home Collection - toto zboží si můžete opatřit při časově omezené akci za 1159 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Do obchodu

Popis

Majoli Bahar Home Collection

Povlečení z ranforce bavlny na dvoulůžko s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Elle, 200 x 220 cm od značky Majoli Bahar Home Collection - tento produkt máte na dosah ruky po slevě za 1159 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

S tímto povlečením a prostěradlem budete litovat, že nemůžete spát nepřetržitě celé týdny. Perfektně sladěné motivy vytvoří ve vaší ložnici atmosféru jednolitosti a umocní celkový dojem místnosti. A to pohodlí! Příjemný dotek bavlny je zkrátka nenahraditelný.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.

Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.
- Úroveň kvality: Dobrá kvalita

Další informace k produktu: Povlečení z ranforce bavlny na dvoulůžko s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Elle, 200 x 220 cm

  • Název: Povlečení z ranforce bavlny na dvoulůžko s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Elle, 200 x 220 cm
  • Značka: Majoli Bahar Home Collection
  • Cena: 1159 Kč
  • Výrobce: Majoli Bahar Home Collection
  • Doba doručení: 2 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Povlečení z ranforce bavlny na dvoulůžko s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Elle

Povlečení z ranforce bavlny na dvoulůžko s prostěradlem a 2 povlaky na polštáře Elle, 200 x 220 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce