Puf Hübsch Manolo

Puf Hübsch Manolo, 45 x 45 cm

3713 Kč

Puf Hübsch Manolo, 45 x 45 cm se známou značkou Hübsch - toto zboží si můžete nechat dodat v časové omezené slevě za 3713 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Hübsch

Puf Hübsch Manolo, 45 x 45 cm s pečetí kvality Hübsch - tento artikl doporučujeme ve slevové akci za 3713 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Pokud se sháníte po elegantních bytových doplňcích s puncem luxusu, zakotvěte u dánské značky Hübsch. V jejím repertoáru najdete kousky, které si zamiluje nejeden nadšenec pro vytříbený a praktický design. Přesně takový je totiž i tento puf v moderním designu, který skvěle zapadne do scandi řešeného interiéru.

O značce Hübsch:
Dánský design vyráběný pro užitek i radost, to je značka Hübsch ve zkratce. Tu založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roce 2010. Cílem značky je poskytovat lidem vysoce kvalitní nábytek do interiéru, jehož každý detail je precizně proveden. Klíčovým slovem je pro tuto firmu štěstí, a to nejen vaše zákaznické, ale i štěstí dodavatelů, designérů a výrobců. Krok po kroku tak svými produkty a přístupem činí šťastnějším celý svět. Kreativní firm značky sídlící v Dánsku si dává záležet při tvoření každé kolekce na unikátnosti a kreativitě, kterou se do každého kusu snaží vtisknout.
- Rozměry: 45 x 35 x 45 cm (délka x výška x šířka)
- Hmotnost: 2.5 kg
- Materiál: polystyren

Další informace k produktu: Puf Hübsch Manolo, 45 x 45 cm

  • Název: Puf Hübsch Manolo, 45 x 45 cm
  • Značka: Hübsch
  • Cena: 3713 Kč
  • Výrobce: Hübsch
  • Doba doručení: 1 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Puf Hübsch Manolo

Puf Hübsch Manolo, 45 x 45 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce