Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan

Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan, 70 x 70 cm

969 Kč

Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan, 70 x 70 cm s jakostní značkou Fedkolor - tento produkt posíláme s úžasnou cenovkou 969 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan, 70 x 70 cm s trendy značkou Fedkolor - tento artikl je v tento okamžik ve výprodejové akci za 969 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Secesní umělec Gustav Klimt ohromil svou tvorbou celý svět. Ve své době totiž dokázal přinést nový pohled na svět i metody, jak jej zachytit. Modelem mu často byly krásné ženy, kolikrát neznámé, jejichž nádheru Klimt dokázal podpořit používanými barvami, technikami i pózami. Výsledkem jsou často obrazy plné smyslnosti, erotičnosti a mystiky, která budí nečekané, dráždivé pocity.

Jestli jste se nechali spoutat nádherou barev i ženské aury, nenechte Klimta viset pouze v galerijních síních. Vyvěste si jeho velkolepost v podobě plátna s vyvedenou reprodukcí. Plátna, které je vaším malým vlastnictvím umělecké jedinečnosti.

Plátno je potištěno i ze strany, není tedy třeba obraz rámovat.
- Rozměry: 70 x 70 cm (výška x šířka)
- Materiál: plátno ze 100% kvalitní bavlny
- Poznámky: jedná se o reprodukci
- Vlastnosti: plátno dává obrazu vysokou barevnou kvalitu, obraz je potištěn i po bočních krajích, takže se dá rovnou zavěsit na stěnu bez nutnosti rámování

Další informace k produktu: Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan, 70 x 70 cm

  • Název: Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan, 70 x 70 cm
  • Značka: Fedkolor
  • Cena: 969 Kč
  • Výrobce: Fedkolor
  • Doba doručení: 2 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan

Reprodukce obrazu Gustav Klimt Lady With Fan, 70 x 70 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce