Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss

Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss, 90 x 90 cm

1269 Kč

Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss, 90 x 90 cm od populárního výrobce Fedkolor - tento artikl se na vás těší za mimořádně nízkou cenu 1269 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss, 90 x 90 cm oblíbené značky Fedkolor - toto zboží zakoupíte za mimořádně nízkou cenu 1269 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Secesní umělec Gustav Klimt ohromil svou tvorbou celý svět. Ve své době totiž dokázal přinést nový pohled na svět i metody, jak jej zachytit. Modelem mu často byly krásné ženy, kolikrát neznámé, jejichž nádheru Klimt dokázal podpořit používanými barvami, technikami i pózami. Výsledkem jsou často obrazy plné smyslnosti, erotičnosti a mystiky, která budí nečekané, dráždivé pocity.

Jestli jste se nechali spoutat nádherou barev i ženské aury, nenechte Klimta viset pouze v galerijních síních. Vyvěste si jeho velkolepost v podobě plátna s vyvedenou reprodukcí. Plátna, které je vaším malým vlastnictvím umělecké jedinečnosti.

Plátno je potištěno i ze strany, není tedy třeba obraz rámovat.
- Rozměry: 90 x 90 cm (výška x šířka)
- Materiál: plátno ze 100% kvalitní bavlny
- Poznámky: jedná se o reprodukci
- Vlastnosti: plátno dává obrazu vysokou barevnou kvalitu, obraz je potištěn i po bočních krajích, takže se dá rovnou zavěsit na stěnu bez nutnosti rámování

Další informace k produktu: Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss, 90 x 90 cm

  • Název: Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss, 90 x 90 cm
  • Značka: Fedkolor
  • Cena: 1269 Kč
  • Výrobce: Fedkolor
  • Doba doručení: 1 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss

Reprodukce obrazu Gustav Klimt The Kiss, 90 x 90 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce