Šedý vlněný koberec Safavieh Hugo

Šedý vlněný koberec Safavieh Hugo, 152 x 91 cm

1959 Kč

Šedý vlněný koberec Safavieh Hugo, 152 x 91 cm originální od labelu Safavieh - tento hit pořídíte v neopakovatelné akci za 1959 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Safavieh

Šedý vlněný koberec Safavieh Hugo, 152 x 91 cm od oblíbeného výrobce Safavieh - tento hit můžete pořídit v husté akci za 1959 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Safavieh je univerzálně použitelný koberec, který se dobře ladí s ostatním vybavením pokoje a podpoří tak celkové vyznění a styl vašeho domova.

Koberec je vyroben z pravé vlny, a tak dobře dýchá a je také odolnější proti nečistotě. Vlněný koberec je výborným tepelným i hlukovým izolantem a na dotyk je velmi příjemný.

Vlněná vlákna jsou navíc elastická a mají tvarovou paměť, a tak se i po dlouhodobém zatížení se vlákna, jak je tomu běžné u polyakrylových koberců, nezlomí, ale samy po čase získají svůj původní tvar. Nelekněte se, že prvních pár měsíců bude koberec trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, který se po 3 až 4 měsících ustálí.
- Délka: 152 cm
- Šířka: 91 cm
- Tloušťka: 1.27 cm
- Výška vlasu: 9 mm
- Váha: 3.86 kg
- Složení látky: 100% vlna
- Umístění: Interiér
- Země původu: IN
- Péče: Otírejte suchým hadříkem, Pravidelně vysávejte, Vyvarujte se přímému a trvalému vystavení slunečnímu světlu, Občas otočte koberec, kvůli rovnoměrnému opotřebení, Používejte chrániče koberců pod těžkým nábytkem
- Úroveň kvality: Prémiová kvalita
- Materiál: Vlna
- Způsob výroby: Ručně všívaný
- Tvar: Obdélníkový

Další informace k produktu: Šedý vlněný koberec Safavieh Hugo, 152 x 91 cm

  • Název: Šedý vlněný koberec Safavieh Hugo, 152 x 91 cm
  • Značka: Safavieh
  • Cena: 1959 Kč
  • Výrobce: Safavieh
  • Doba doručení: 30 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Šedý vlněný koberec Safavieh Hugo

Šedý vlněný koberec Safavieh Hugo, 152 x 91 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce