Šedý vlněný koberec Safavieh Morgan

Šedý vlněný koberec Safavieh Morgan, 152 x 91 cm

2399 Kč

Šedý vlněný koberec Safavieh Morgan, 152 x 91 cm se známou značkou Safavieh - tento produkt posíláme s výjimečnou slevou za 2399 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Safavieh

Šedý vlněný koberec Safavieh Morgan, 152 x 91 cm od oblíbené společnosti Safavieh - tento produkt máte za pár kliknutí při likvidaci skladu za nepřekonatelných 2399 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Přejeme vám příjemné nakupování.

Safavieh je univerzálně použitelný koberec, který se dobře ladí s ostatním vybavením pokoje a podpoří tak celkové vyznění a styl vašeho domova.

Koberec je vyroben z pravé vlny, a tak dobře dýchá a je také odolnější proti nečistotě. Vlněný koberec je výborným tepelným i hlukovým izolantem a na dotyk je velmi příjemný.

Vlněná vlákna jsou navíc elastická a mají tvarovou paměť, a tak se i po dlouhodobém zatížení se vlákna, jak je tomu běžné u polyakrylových koberců, nezlomí, ale samy po čase získají svůj původní tvar. Nelekněte se, že prvních pár měsíců bude koberec trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, který se po 3 až 4 měsících ustálí.
- Délka: 152 cm
- Šířka: 91 cm
- Váha: 5.67 kg
- Tloušťka: 1.27 cm
- Výška vlasu: 9 mm
- Složení látky: 100% vlna
- Umístění: Interiér
- Země původu: IN
- Péče: Otírejte suchým hadříkem, Pravidelně vysávejte, Vyvarujte se přímému a trvalému vystavení slunečnímu světlu, Občas otočte koberec, kvůli rovnoměrnému opotřebení, Používejte chrániče koberců pod těžkým nábytkem
- Úroveň kvality: Prémiová kvalita
- Tvar: Obdélníkový
- Způsob výroby: Ručně všívaný
- Materiál: Vlna

Další informace k produktu: Šedý vlněný koberec Safavieh Morgan, 152 x 91 cm

  • Název: Šedý vlněný koberec Safavieh Morgan, 152 x 91 cm
  • Značka: Safavieh
  • Cena: 2399 Kč
  • Výrobce: Safavieh
  • Doba doručení: 30 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Šedý vlněný koberec Safavieh Morgan

Šedý vlněný koberec Safavieh Morgan, 152 x 91 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce