Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Cube Click Clock Gingko

Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Cube Click Clock

989 Kč

Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Cube Click Clock od značky Gingko - tento hit můžete pořídit s výjimečnou slevou za 989 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Gingko

Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Cube Click Clock od producenta Gingko - tento artikl čeká na vás za mimořádně nízkou cenu 989 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

V jednoduchosti je krása, zvláště je-li zformována do moderní podoby. Budík v dřevěném dekoru s LED displejem se stane dominantou vašeho nočního stolku, a tak mu ani nebudete po ránu vyčítat neúprosné probuzení.

Budík, ač je malý, o to víc je chytrý - reaguje totiž na poklepání i tlesknutí. Jakmile na něj poklepete či tlesknete, zobrazí vám kolik je hodin, ale jakmile místnost utichne, budík se opět automaticky vypne.

Probudí se zase ve chvíli, kdy zazvoní nastavený alarm, opět tlesknete nebo poklepete prsty. Pro váš klidný spánek tento chytrý budík mezi 21:00 a 7:00 dokonce sníží svůj jas na polovinu.

Budík je napájen buď přes 3 baterie, nebo USB kabel, který najdete v balení. Samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním vkuse. Takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele.

Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu.

- Rozměry: 6.8 x 6.8 x 6.8 cm (délka x výška x šířka)
- Hmotnost: 300 g
- Materiál: MDF, dýha
- Napájení: duální napájení: DC 5V / 0,5; 1A zásuvkový adaptér (USB adaptér leadincluded) nebo 3 * AAA baterie (není součástí balení)
- Paměť: baterie drží nastavení, aby se v případě výpadku elektřiny nevymazalo
- Poznámka: nevystavujte přímému slunečnímu záření a vlhkosti
- Vlastnosti: ukazatel časového formátu 12/24 hodin, data a teploty, automatická funkce snížení jasu cca mezi 21.00 až 7.00, budík reaguje na tlesknutí či poklepání - v ostatních případech, pokud není speciálně nastaveno, čas nezobrazuje

Další informace k produktu: Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Cube Click Clock

  • Název: Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Cube Click Clock
  • Značka: Gingko
  • Cena: 989 Kč
  • Výrobce: Gingko
  • Doba doručení: 2 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Cube Click Clock Gingko

Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Cube Click Clock

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce