Vlněný koberec Essex 121x182 cm

Vlněný koberec Essex 121x182 cm, zelený

3899 Kč

Vlněný koberec Essex 121x182 cm, zelený s proslulou značkou Safavieh - toto zboží si můžete nechat poslat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 3899 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Safavieh

Vlněný koberec Essex 121x182 cm, zelený s jakostní značkou Safavieh - tento hit můžete sehnat s extra slevou za 3899 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Safavieh je univerzálně použitelný koberec, který se dobře ladí s ostatním vybavením pokoje a podpoří tak celkové vyznění a styl vašeho domova.

Koberec je vyroben z pravé vlny, a tak dobře dýchá a je také odolnější proti nečistotě. Vlněný koberec je výborným tepelným i hlukovým izolantem a na dotyk je velmi příjemný.

Vlněná vlákna jsou navíc elastická a mají tvarovou paměť, a tak se i po dlouhodobém zatížení se vlákna, jak je tomu běžné u polyakrylových koberců, nezlomí, ale samy po čase získají svůj původní tvar. Nelekněte se, že prvních pár měsíců bude koberec trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, který se po 3 až 4 měsících ustálí.
- Výška: 1.6 cm
- Šířka: 121 cm
- Délka: 182 cm
- Váha: 9.3 kg
- Výška vlasu: 9 mm
- Tloušťka: 1.27 cm
- Složení látky: 100% vlna
- Tvar: Obdélníkový
- Umístění: Interiér
- Země původu: IN
- Péče: Otírejte suchým hadříkem, Pravidelně vysávejte, Vyvarujte se přímému a trvalému vystavení slunečnímu světlu, Občas otočte koberec, kvůli rovnoměrnému opotřebení, Používejte chrániče koberců pod těžkým nábytkem
- Úroveň kvality: Prémiová kvalita
- Způsob výroby: Ručně všívaný
- Materiál: Vlna

Další informace k produktu: Vlněný koberec Essex 121x182 cm, zelený

  • Název: Vlněný koberec Essex 121x182 cm, zelený
  • Značka: Safavieh
  • Cena: 3899 Kč
  • Výrobce: Safavieh
  • Doba doručení: 1 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Vlněný koberec Essex 121x182 cm

Vlněný koberec Essex 121x182 cm, zelený

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce