Vlněný koberec Safavieh Sophie Black

Vlněný koberec Safavieh Sophie Black, 91 x 152 cm

1959 Kč

Vlněný koberec Safavieh Sophie Black, 91 x 152 cm oblíbené značky Safavieh - tento artikl nepropásněte ve výhodné akci za 1959 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Safavieh

Vlněný koberec Safavieh Sophie Black, 91 x 152 cm od top značky Safavieh - tento artikl objednávejte extra levně za 1959 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Newyorská značka Safavieh to umí nejen s barvami a vzory, ale stejně tak dává důraz i na vlastní kvalitu. Proto je tento koberec vyrobený ze 100% vlny, která je takovým malým zázrakem. Koberec dobře dýchá a díky přirozeně se objevujícímu lanolinu je také odolnější proti nečistotě. Vlněný koberec je také výborným tepelným i hlukovým izolantem a na dotyk je velmi příjemný. Vlněná vlákna jsou navíc elastická a mají tvarovou paměť, a tak i po dlouhodobém zatížení se vlákna, jak je tomu běžné u polyakrylových koberců, nezlomí, ale samy po čase získají svůj původní tvar. Nelekněte se, že prvních pár měsíců bude koberec trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, který se po 3 až 4 měsících ustálí.
- Délka: 152 cm
- Šířka: 91 cm
- Váha: 3.86 kg
- Výška vlasu: 9 mm
- Tloušťka: 1.27 cm
- Tvar: Obdélníkový
- Umístění: Interiér
- Země původu: IN
- Péče: Otírejte suchým hadříkem, Pravidelně vysávejte, Vyvarujte se přímému a trvalému vystavení slunečnímu světlu, Občas otočte koberec, kvůli rovnoměrnému opotřebení, Používejte chrániče koberců pod těžkým nábytkem
- Úroveň kvality: Prémiová kvalita
- Způsob výroby: Ručně všívaný
- Složení látky: 100% vlna
- Materiál: Vlna

Další informace k produktu: Vlněný koberec Safavieh Sophie Black, 91 x 152 cm

  • Název: Vlněný koberec Safavieh Sophie Black, 91 x 152 cm
  • Značka: Safavieh
  • Cena: 1959 Kč
  • Výrobce: Safavieh
  • Doba doručení: 30 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Vlněný koberec Safavieh Sophie Black

Vlněný koberec Safavieh Sophie Black, 91 x 152 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce