Zelená průhledná váza A Simple Mess Hue

Zelená průhledná váza A Simple Mess Hue, výška 9 cm

309 Kč

Zelená průhledná váza A Simple Mess Hue, výška 9 cm od předního výrobce A simple Mess - toto zboží si můžete opatřit s úžasnou cenovkou 309 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

A simple Mess

Zelená průhledná váza A Simple Mess Hue, výška 9 cm s proslulou značkou A simple Mess - toto zboží si můžete objednat v úžasné akci za 309 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Étericky krásná, minimalistická, s láskou vyrobená. Tahle váza zapůsobí jak v doprovodu čerstvého kvítí, tak individuálně jako něžná dekorace. Kam ji dáte, je jen na vás, vždyť fantazii se meze nekladou, máme pro vás však tip od samotné designérky: ta vázami zdobí svůj okenní parapet.

A Simple Mess, to jsou originální a jemné doplňky, pod nimiž je podepsána dánská žurnalistka, moderátorka a kreativní ředitelka časopisu o interiérovém designu Louise Dorph.

Název její značky v překladu znamená prostý chaos. Proč? Louise tvrdí, že interiér nemusí být vždy perfektně uhlazený, a že právě trocha toho chaosu k životu zkrátka patří.

Jednotlivé kousky jsou ženské, hravé a vkusné, ručně vyrobené bez použití syntetických materiálů, a hlavně: jsou inspirované krásou bytí.
- Rozměry: 9 cm (výška)
- Průměr: 6 cm
- Materiál: sklo
- Péče: otírejte vlhkým hadříkem

Další informace k produktu: Zelená průhledná váza A Simple Mess Hue, výška 9 cm

  • Název: Zelená průhledná váza A Simple Mess Hue, výška 9 cm
  • Značka: A simple Mess
  • Cena: 309 Kč
  • Výrobce: A Simple Mess
  • Doba doručení: 25 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Zelená průhledná váza A Simple Mess Hue

Zelená průhledná váza A Simple Mess Hue, výška 9 cm

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce