Zelený vermikompostér Plastia Urbalive Plastia

Zelený vermikompostér Plastia Urbalive

3899 Kč

Zelený vermikompostér Plastia Urbalive od originálního výrobce Plastia - toto zboží si můžete koupit v neopakovatelné akci za 3119 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Plastia

Zelený vermikompostér Plastia Urbalive co bereme od značky Plastia - toto zboží si můžete opatřit v akci za 3119 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Pracovité žížaly ve vermikompostéru od Plastia navržené českým designérem Jiřím Pelclem přemění rostlinné zbytky z vaší domácnosti na vysoce kvalitní organické hnojivo pro pěstování pokojových i venkovních rostlin.

O vermikompostování:
Kompost je nejen kvalitní pěstební materiál, ale při speciální formě kompostování, zvané vermikompostování (kde si přizveme na pomoc žížaly), vzniká velmi kvalitní organické hnojivo, někdy nazývané také worm tea, žížalí čaj. Díky tomuto hnojivu mohou vyrůst zdravé, vůči škůdcům odolné rostliny, květiny nebo plodiny.

Vermikompostér získal nejstarší a celosvětově nejuznávanější americké ocenění „Good Design“.

„Ochrana přírody a životního prostředí je stává klíčovým tématem naší doby. Vermikompostér Urbalive je malinkým příspěvkem k aktivnímu řešení a lidé tomu rozumí,“ sdělil Jiří Pelcl na dotaz, čím si vysvětluje úspěch výrobku.

Pelcl dlouhodobě propaguje design jako sociální fenomén a službu veřejnosti. Nevěnuje se tvorbě luxusních předmětů, ale naopak sériové výrobě a produktům, které si může dovolit téměř každý. „Chci navrhovat věci, které lidé potřebují a nestojí majlant, zároveň jsou nějakým způsobem udržitelné a mají dostatečnou životnost,“ vysvětlil. Vermikompostér Urbalive je toho důkazem.
- Rozměry: 38 x 60.5 x 50.5 cm (délka x výška x šířka)
- Hmotnost: 5 kg
- Materiál: plast, dřevo
- Balení obsahuje: víko s dřevěným madlem, dvě patra, spodní díl, vypouštěcí ventil, mřížka s textilií, 4 dřevěné nohy, 4 vruty, lopatka, rukavice a lepová deska
- Poznámka: Původ dřeva, ze kterého jsou vyrobeny nohy vermikompostéru je doložen certifikací FSC, která je zárukou podpory lesního hospodaření šetrného k přírodě.

Další informace k produktu: Zelený vermikompostér Plastia Urbalive

  • Název: Zelený vermikompostér Plastia Urbalive
  • Značka: Plastia
  • Cena: 3119 Kč
  • Výrobce: Plastia
  • Doba doručení: 1 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Zelený vermikompostér Plastia Urbalive Plastia

Zelený vermikompostér Plastia Urbalive

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce