Bílý odpadkový koš Essey Bin Bin Essey

Bílý odpadkový koš Essey Bin Bin

989 Kč

Bílý odpadkový koš Essey Bin Bin se známou značkou Essey - tento artikl doporučujeme s unikátní slevou za 989 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Essey

Bílý odpadkový koš Essey Bin Bin od top výrobce Essey - tento produkt doručujeme s extra slevou za 989 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

"Myslím, že nenajdeme více jak 10 obchodů, které by chtěly Bin Bin prodávat," tak pravil jeden z prvních distributorů dánské značky Essey. Jenže do pěti let těch obchodů bylo přes 100 000...

Odpadkový koš Bin Bin dal tvář celé značce Essey. Jeho harmonický tvar, věrně kopírující opravdové mačkané tvary, je dnes již nepřekonatelnou klasikou. Sám zakladatel, John Brauer, jej označil za ztělesnění pravého významu symbolického funkcionalismu. Bin Bin se rychle stal designovým hitem, který byl oceněn už třemi cenami, např. Reddot Design Award. Jak dodává sám John, než došel k dokonalému tvaru koše, musel nejdříve pomačkat více jak 300 papírových modelů. A námaha se vyplatila, protože tato designová chuťovčička okouzlila nás, vás i celý svět.
- Materiál: polyethylen
- Hmotnost: 550 g
- Design: John Brauer
- Objem: 14 l
- Rozměry: 33 x 31 cm

Další informace k produktu: Bílý odpadkový koš Essey Bin Bin

  • Název: Bílý odpadkový koš Essey Bin Bin
  • Značka: Essey
  • Cena: 989 Kč
  • Výrobce: Essey
  • Doba doručení: 1 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Bílý odpadkový koš Essey Bin Bin Essey

Bílý odpadkový koš Essey Bin Bin

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce