Červený odpadkový koš Essey Bin Bin Red Essey

Červený odpadkový koš Essey Bin Bin Red

869 Kč

Červený odpadkový koš Essey Bin Bin Red co nám dodává Essey - tento produkt máte na dosah ruky v husté akci za 869 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Essey

Červený odpadkový koš Essey Bin Bin Red od oblíbené značky Essey - tento hit pořídíte s výjimečnou slevou za 869 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Už se těšíte na svoji objednávku?

"Myslím, že nenajdeme více jak 10 obchodů, které by chtěly Bin Bin prodávat," tak pravil jeden z prvních distributorů dánské značky Essey. Jenže do pěti let těch obchodů bylo přes 100 000...

Odpadkový koš Bin Bin dal tvář celé značce Essey. Jeho harmonický tvar, věrně kopírující opravdové mačkané tvary, je dnes již nepřekonatelnou klasikou. Sám zakladatel, John Brauer, jej označil za ztělesnění pravého významu symbolického funkcionalismu. Bin Bin se rychle stal designovým hitem, který byl oceněn už třemi cenami, např. Reddot Design Award. Jak dodává sám John, než došel k dokonalému tvaru koše, musel nejdříve pomačkat více jak 300 papírových modelů. A námaha se vyplatila, protože tato designová chuťovčička okouzlila nás, vás i celý svět.
- Materiál: polyethylen
- Hmotnost: 550 g
- Design: John Brauer
- Objem: 14 l
- Rozměry: 33 x 31 cm

Další informace k produktu: Červený odpadkový koš Essey Bin Bin Red

  • Název: Červený odpadkový koš Essey Bin Bin Red
  • Značka: Essey
  • Cena: 869 Kč
  • Výrobce: Essey
  • Doba doručení: 2 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Červený odpadkový koš Essey Bin Bin Red Essey

Červený odpadkový koš Essey Bin Bin Red

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce