Bonami hrneček z limitované edice Pura Vida od Petruccya

Bonami hrneček z limitované edice Pura Vida od Petruccya, 260 ml

219 Kč

Bonami hrneček z limitované edice Pura Vida od Petruccya, 260 ml od top výrobce Bonami - tento artikl je v tuhle chvíli při likvidaci skladu za nepřekonatelných 219 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Bonami

Bonami hrneček z limitované edice Pura Vida od Petruccya, 260 ml s trendy značkou Bonami - toto zboží si můžete koupit ve slevové akci za 219 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Co je to domov? Rodina, klid a místo, kde jste sami pro sebe. Jedním ze symbolů domova se může stát hrneček, se kterým strávíte odpolední chvíle při kávě na balkóně či terase, nebo který se stane kýženým společníkem při vydatných rodinných snídaních.

Když přišlo na otázku, jak takový hrnek vlastně udělat, hned nás napadlo – čeští ilustrátoři! A v tu chvíli bylo jasno, že Petruccya a její pohádkové ilustrace jsou to, co je pro náš hrnek jako šité na míru.

A proč Pura Vida?
„Třetinu mého života jsem prožila na Kostarice, kde se slovní spojení Pura Vida používá snad stokrát za den. Pura Vida je taková odpověď na všechno. Může to znamenat pozdrav, poděkování, souhlas, vyjádření radosti. Je to prostě sdělení o tom, že všechno je v pohodě a že život je krátký a je třeba ho prožít," říká sama Petruccya.

Nezapomeňte že se jedná o limitovanou edici, která se chlubí novými tvary. Rozšiřte si tedy sbírku oblíbených hrnečků, než budou pryč ♥
- Objem: 2.6 dl
- Materiál: porcelán
- Péče a údržba: myjte ručně

Další informace k produktu: Bonami hrneček z limitované edice Pura Vida od Petruccya, 260 ml

  • Název: Bonami hrneček z limitované edice Pura Vida od Petruccya, 260 ml
  • Značka: Bonami
  • Cena: 219 Kč
  • Výrobce: Bonami
  • Doba doručení: 1 dní
Zařazeno v: 
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Bonami hrneček z limitované edice Pura Vida od Petruccya

Bonami hrneček z limitované edice Pura Vida od Petruccya, 260 ml

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce